Logo "Europa dla obywateli"

Bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli"

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i trzeciego sektora,Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 21 lutego 2019 roku w Łodzi.

logo warsaw humanitarian expo

Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do udziału w Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowych Targach Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE 2019), które odbędą się w dniach 11–13 czerwca 2019 r. w PTAK Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62, w Nadarzynie k. Warszawy.

Ideą Expo jest aktywizacja biznesu w ramach akcji humanitarnych na świecie, a przede wszystkim promocja oferty polskich dostawców w obszarze pomocy humanitarnej i rozwojowej. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej. Expo zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

...

Witamy na stronie

Zmieniamy się! Witamy na nowej stronie.

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności.

Jesteśmy w gorącym okresie ogłaszania konkursów ofert na realizację zadań, więc szczególną popularnością cieszyć się będzie zakładka „Konkursy ofert”. Zachęcamy jednak do odwiedzenia wszystkich zakładek.